Ваш код клієнта: 626075

Кабинет дилера

Пам'ятка споживача

12.04.2017

pamyatka cНашими фахівцями розроблена «Пам'ятка споживача». Дотримання простих правил, викладених в цій пам'ятці дозволить вам уникнути проблем при транспортуванні, зберіганні і монтажі нашої продукції.

Рекомендовані діапазони довжин металочерепиці «Сталекс»

12.04.2017

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 1 квітня 2017 року були не внесені зміни стосовно рекомендованих і нездійсненним довжинах виробленої металочерепиці.

Конструктивні вузли фасаду

16.12.2016

1. ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД «СТАЛЬПАНЕЛЬ» ВЕРТИКАЛЬНИЙ

Конструктивні вузли огорожі

16.12.2016

1. ЄВРОШТАХЕТНИК ДВОСТОРОННІЙ ВЕРТИКАЛЬНИЙ

Не економ на ендові!!!

17.10.2016

Ендова - внутрішній вузол перетину скатів даху, в якому накопичується найбільша кількість води і прямує в бік водостоку.

Типи дахів та їх опис

07.10.2016

Дахом (покриттям) є верхня огороджувальна конструкція будівельного об’єкта (будівлі чи споруди), призначена для захисту приміщень різного призначення від зовнішніх кліматичних факторів та впливів. Дах конструктивно складається з несучої й огороджувальної частин, які, у свою чергу, складаються з конструктивних елементів.

Види покрівельних пирогів

05.10.2016

Види покрівельних пирогів – холодний і теплий скатний дах з покрівлею з металочерепиці й покрівельного профнастилу

Характеристика основних елементів покрівельного матеріалу металочерепиця

04.10.2016

Металочерепиця – листовий покрівельний матеріал, що виготовляється на спеціальному технологічному обладнанні зі стандартної вихідної сировини – рулонної (ширина рулону становить 1250 мм) тонколистової оцинкованої сталі із захисно-декоративним лакофарбовим покриттям.

Як вибрати якісну сталь для металочерепиці і покрівельного профнастилу

03.10.2016

Для виробництва якісної металочерепиці, яка прослужить багато років, важливо виготовити її з якісної сировини. Саме сировина є основоположним фактором того, як довго прослужить покрівля за умови правильного монтажу.

Особливості проведення вимірювань та розрахунку елементів даху

03.10.2016

Вимірювання основних геометричних параметрів конструктивних елементів скатного даху проводиться в двох випадках:

Варіанти розкладання металочерепиці

02.10.2016

Варіанти розкладання металочерепиці «Сталекс» на двоскатному (скати прямокутні), чотирискатному (скати трапецієвидні й трикутні)та мансардному даху

Забезпечення якості металочерепиці заводом «Сталекс»

01.10.2016

Коли заходить мова про металочерепицю, то, як правило, порушуються питання про важливість товщини сталі, про те який шар поліестеру зверху, про те що сталь вироблена в Європі краще ніж в Китаї і зовсім не береться до уваги те, що дійсно важливо, а саме хто є виробником металочерепиці.

Матеріали, які застосовуються в конструктивних рішеннях скатного даху для забезпечення пожежної безпеки при облаштуванні димоходів

30.09.2016

Облаштування технологічних споруд у складі огороджувальної частини скатного даху розглядається як вимушене, проте необхідне рішення.

Етимологія поняття «покрівельний профнастил», відмінності від стінового й несучого

30.09.2016

«Покрівельний» профільований настил (профнастил) є різновидом листового покрівельного матеріалу, що виготовляється на спеціальному технологічному обладнанні з вихідної сировини – рулонної тонколистової оцинкованої сталі (різної ширини) із захисно-декоративним лакофарбовим покриттям.

Застосування матеріалів «Сталекс» в на ринку металопластикових вікон

25.09.2016

У кризові 2015 і 2016 роки вдалося не допустити падіння на ринку світлопрозорих конструкцій взагалі і металопластикових вікон зокрема завдяки впровадженню державою комплексної програми енергозбереження. Вона мала в собі 3 важливі складові:

Пам'ятка покупцю компанії "Сталекс"

19.09.2016

Шановні колеги,
Компанія «Сталекс», є компанією національного масштабу, часто стикається з випадками, коли зловмисники, прикриваючись брендом компанії та її репутацією, обманюють довірливих клієнтів.

Як вибрати металочерепицю: питання і відповіді

08.09.2016

Вам належить найважливіший етап - зведення або реконструкція даху. Ви вже чітко знаєте, що ваша покрівля буде з металочерепиці, тому що це:

Несуча здатність профлиста

26.01.2016

Останнім часом виробники будівельних матеріалів все частіше замислюються над економією матеріалу для металевих конструкцій. Проте їх матеріаломісткість ніяк не повинна відбиватися на якості продукту і на його експлуатаційних показниках.

Як вибрати покрівельні матеріали?

26.01.2016

Вибираючи покрівельні матеріали, багато хто задається питанням, на що звертати увагу в першу чергу - купувати дорогу зарубіжну черепицю або віддати перевагу більш бюджетним вітчизняним варіантам, наприклад, азбестовому шиферу, профлисту або фальцевій металочерепиці.

Популярний металопрокат: вибираємо трубку правильно

26.01.2016

Металопрокат давно став матеріалом номер один в будівництві і до сьогодні не втрачає своєї популярності. Одним з найбільш затребуваних його видів є трубна продукція, яка застосовується в багатьох виробничих процесах і не має гідних аналогів.

Профнастил та металочерепиця що краще?

26.01.2016

Відповісти на дане питання однозначно не можна. Кожен покрівельний матеріал має як свої переваги, так і недоліки. Вибір буде суто індивідуальним для кожної людини. У статті розглянемо переваги і недоліки. Чим цікава металочерепиця та профнастил?

Що включає в себе класифікація металопрокату?

26.01.2016

Перш ніж, почати класифікувати металопрокат згідно з різними особливостям, варто визначитися з самим поняттям. Ми повсюдно стикаємося з ним в багатьох галузях, але деякі так до кінця і не розуміють, що ж означає це слово.

Увага! На сайті працює система коррекції помилок. Якщо Ви побачили помилку у слові (реченні), виділіть його і натисніть CTRL+ENTER

Повідомлення про помилку
Помилка(*)
Неверный Ввод
Як правильно?
Неверный Ввод
Залиште це поле порожнім