Ваш код клієнта: 117257

Кабинет дилера

Увага вантажоперевізникам! Пропонуємо супутній вантаж

Компанія «Сталекс» на постійній основі здійснює доставку своєї продукції в регіони України власним транспортом. Ми шукаємо партнерів з перевезення вантажів у зворотному напрямку.

 

Постійний графік вантажоперевезень ГК "Сталекс"

poputka 

Менеджер напрямку - Баша Юлія

callcenter1Всі деталі відправок, тип вантажу, терміни і маршрут можна дізнатися у менеджера компанії «Сталекс» Баша Юлії. Вона проконсультує про умови партнерства і відповість на всі додаткові запитання.

Телефон: (066) 408-25-07

Телефон: (098) 010-96-51

Телефон: (093) 690-83-54

 

Підпишіться на SMS розсилку

Для зручності наших партнерів компанія "Сталекс" підготувала сервіс оперативного інформування вантажоперевізників про вантажі та маршрути нашої компанії з щоденним оновленням.

Введіть номер свого мобільного, менеджер зв'яжеться з Вами і додасть ваш номер в список регулярного SMS розсилання про доступні вантажі і маршрути доставки ГК "Сталекс"

Неверный Ввод

Скоротіть транспортні витрати з попутним доставкою вантажу!

Дороги - артерії сучасного світу. І як кров постачає організм киснем, так і вантажний транспорт сьогодні є рушійною силою прогресу.
Але перевезення будь-яких вантажів супроводжується значними витратами палива. А самі невигідні вантажоперевезення - напівпорожній технікою. Адже вартість доставки залежить у меншій мірі від ступеня завантаження, а більшою від кілометражу.
Саме тому, все популярнішим стає сервіс попутного вантажу по Україні. Всього лише повністю завантажуючи машини, можна знизити витрати на логістику в половину! А це дозволить зменшити собівартість послуг, і, як результат - підвищити конкурентоспроможність.

Переваги попутної перевезення вантажів

Компанія «Сталекс» пропонує зручний сервіс інформування вантажоперевезення про попутній вантаж. Щодня більше 10 машин завантажується товарами компанії. Попутне перевезення вантажів з компанією «Сталекс» дозволяє:
• знизити власні витрати на транспортування, довантаження машини товарами компанії і використовуючи корисний простір до останнього метра;
• підвищити рентабельність відправки автомобілів за межами Києва завдяки широкій географії поставок по всій Україні;
• планувати регулярні перевезення, адже доставка товарів проводиться щодня.

Кому буде цікава послуга попутних перевезень

У першу чергу, новий сервіс оцінять вантажоперевізники. Тепер не доведеться чекати клієнта на дозавантаження транспорту - продукція «Сталекс» відправляється регулярно в регіони України. Логістичні компанії також зможуть оптимізувати витрати на транспортування.
І навіть компанії торгового профілю, що мають власний автопарк, ставши партнерами «Сталекс», зможуть вигідно доставляти свої товари по області та країні. Адже ціна - вирішальний фактор у боротьбі за клієнтів, і знизити її можна, скоротивши витрати на перевезення!

Зручний сервіс інформування партнерів

Вантажоперевізники і компанії, що спеціалізуються на логістиці, можуть підписатися на сервіс інформування про попутній вантаж. Партнери отримуватимуть щоденну SMS розсилку щодо кількості вантажу і напрямах його відправки.
Також на сайті можна побачити завжди актуальну і детальну інформацію - вага, габарити, початковий і кінцевий пункти. Це дуже зручно як для постійних партнерів, так і для перевізників, які планують доставку попутнього вантажу.