Ваш код клієнта: 452020

Кабинет дилера

Optima Steel™ від Сталекс

optima1З 29 червня 2017 року Компанія «Сталекс» виводить на ринок України нову торгову марку Optima Steel™. Продукція з тонколистової сталі з полімерним покриттям Optima Steel™ відноситься до нижнього цінового сегменту, але при цьому має оптимальні експлуатаційні характеристики і гарантію в 10 років.

Сталь з полімерним покриттям Optima Steel™ виробляється на високотехнологічному обладнанні корпорації DALISHEN. Фахівці Компанії «Сталекс» контролюють всі етапи виробництва сталі і нанесення полімерного покриття для того, щоб переконатися в якості і довговічності продукту. Крім того, надійний захист продукції з Optima Steel™ забезпечує полімерне покриття, розроблене корпорацією Akzo Nobel N.V. (Нідерланди) - визнаним світовим лідером лакофарбової галузі. Полімерне покриття від Akzo Nobel складається з декількох шарів, які при полімеризації створюють насичений колір, і при цьому надають готовій продукції необхідні захисні властивості і стійкість до механічних і атмосферних впливів.

optima2

Спільно з постачальником даного продукту, корпорацією DALISHEN і постачальником полімерного покриття - Компанією Akzo Nobel N.V. (Нідерланди), ми надаємо офіційну гарантію в 10 РОКІВ на готові вироби, виготовлені зі сталі Optima Steel™!

Структура сталі Optima Steel™ відображена на малюнку нижче:

optima3

Основні переваги сталі Optima Steel™:
 Офіційна гарантія 10 років на готову продукцію зі сталі Optima Steel™
 Високоякісне полімерне покриття РЕ і РЕМА товщиною 25 мкм від провідного світового виробника - Компанії Akzo Nobel N.V. (Нідерланди).
 Асортимент сталі, що поставляється: 0,4; 0,43; 0,45; 0,5 мм.
 Оптимізовані експлуатаційні характеристики:

 

Покрытие

Поліестер / Матовий поліестер

Номінальна товщина покриття, мкм

25

Поверхня

Гладка / Зерниста

Міцність при зворотному ударі, Дж

10-15

стійкість до впливу УФ випромінювання

RUV2-RUV4

Корозійна стійкість

Хороша

Стійкість кольору

Хороша

Макс. температура експлуатації, 0С

700С

Мінімальний радіус вигину

Мінімально допустима температура обробки, 0С

                                              00С

 

Купуйте готові вироби зі сталі Optima Steel™ у офіційних дилерів Компанії «Сталекс» - гарантований ПРОДУКТ БЕЗ ПЕРЕПЛАТ!

 

Увага! На сайті працює система корекції помилок. Якщо Ви побачили помилку у слові (реченні), виділіть його і натисніть CTRL+ENTER

Повідомлення про помилку
Помилка(*)
Неверный Ввод
Як правильно?
Неверный Ввод
Залиште це поле порожнім