fbpx

Ваш код клієнта: 397057

Кабинет дилера

Які матеріали ви хотіли б бачити на сайті "Сталекс"?

Докладні інструкції з вибору та монтажу покрівельних і фасадних матеріалів - 27 (10.1%)
Відеоінструкції з монтажу металочерепиці та профнастилу - 41 (15.4%)
Візуалізатор покрівлі (можливість підібрати колір та профіль металочерепиці під ваш будинок). - 50 (18.7%)
Сервіс розрахунку покрівельних матеріалів для даху за заданими розмірами. - 105 (39.3%)
Проекти об’єктів, швидкозведених будівель, спроектованих компанією. - 25 (9.4%)
Всього голосів - 267
The voting for this poll has ended on: вересня 3, 2016

для професіоналів

Компанія «Сталекс» пропонує комплексні рішення для покрівлі, стін і фасадів на основі сучасних будівельних технологій для професіоналів в будівництві. Ми співпрацюємо з провідними виробниками оцинкованої сталі і сталі з полімерним покриттям, маємо великі виробничі потужності та найширший асортимент пропонованих профілів в Україні. Компанія «Сталекс» готова запропонувати якісний комплексний підхід на всіх етапах будівництва.

 

Повна комплектація об'єкта

complectsКрім продукції власного виробництва (покрівельні, фасадні, каркасні профілі), наша компанія пропонує широкий асортимент супутніх матеріалів, що включає в себе металопрокат, рулонну гідроізоляцію, герметики, утеплювачі і метизну продукцію. Компанія "Сталекс" є офіційним дилером виробників будівельних матеріалів, продукція яких має підтверджену часом якість, завдяки чому комплектація об'єктів стає дуже вигідною.

 

 

Забезпечення обсягами робіт та рекомендаціями

handshake sМи рекомендуємо нашим клієнтам будівельні організації з якими співпрацюємо, тому купуючи продукцію «Сталекс» Ви розширюєте коло своїх клієнтів.

 

 

 

 

Технічна та інформаційна підтримка

consult sФахівці компанії «Сталекс» готові провести всі необхідні розрахунки для будівництва об'єкта, починаючи з креслень і закінчуючи оцінкою вартості будівництва та його термінів. Виїзди спеціаліста безкоштовні по території Києва та Київської області. Також компанія «Сталекс» забезпечує усіма необхідними інформаційними матеріалами.

 

 

Виробництво і доставка вже через декілька хвилин

trucksПотужності нашого виробництва, а також власний автопарк і відділ логістики дозволяють компанії «Сталекс» в термін з мінімальними витратами доставляти весь необхідний набір матеріалів.

 

 

 

Індивідуальні ціни, премії, бонуси

bonus1sМи цінуємо наших постійних клієнтів, для кожної будівельної організації обумовлюються спеціальні ціни на продукцію, а також діє програма лояльності, премії і бонуси.

 

 

 

 

Пам'ятка споживача

pamyatka cНашими фахівцями розроблена «Пам'ятка споживача». Дотримання простих правил, викладених в цій пам'ятці дозволить вам уникнути проблем при транспортуванні, зберіганні і монтажі нашої продукції.

Завантажити пам'ятку споживача